Skladbu Atomic City, kterou produkovali Steve Lillywhite a Jacknife Lee, U2 poprvé představili světu právě v Las Vegas, kde k ní v polovině září natáčeli videoklip. Ten ovšem nevznikl v monumentálních koncertních prostorech Sphere, nýbrž na pojízdném pódiu zapojeném za tahačem zaparkovaném na Fremont Street. Přítomní si kromě několikrát zopakované Atomic City vyslechli i píseň I Still Haven't Found What I'm Looking For – právě k ní totiž U2 natočili klip na této ulici, v roce 1987 ji ovšem procházeli pěšky. „Atomic City je jako pozvánka pro naše publikum. Je to písnička, která zve všechny dovnitř,“ říká o novince Bono v rozhovoru pro Apple Music ve videu, které představuje prostory, kterým budou U2 skoro do Vánoc říkat doma (viz níže).
Rezidentní koncerty v Las Vegas, kterému se atomové město přezdívá kvůli pokusným jaderným výbuchům v nedaleké nevadské poušti, tedy dnes U2 zahájí minimálně s jednou novou písní. Show U2:UV Achtung Baby Live At Sphere stvořil Willie Williams, dlouholetý spolupracovník U2.
Williams pracoval s U2 na jedenácti turné, první bylo k album War před více než čtyřiceti lety. Show, kterou irští muzikanti připravili k (opožděne slavenému) třicetiletému výročí ikonické desky Achtung Baby, je podle něj naprosto bezprecedentní, pochopitelně už proto, že podobný prostor jako Sphere zde nikdy neexistoval – 90 metrů vysoký sférický sál je zvenku celý pokrytý LED panely a obrazovka komplet obklopuje i pódium. „„Nic takového nikdy předtím neexistovalo,“ nechal se Williams slyšet během dokončování příprav v rozhovoru pro magazín Wallpaper. „Je to souhra umění, vědy a diplomacie.“ Přiznal také, že na rozdíl od kapely, kterou kromě ohromujícího koncertního prostoru lákalo, že nebude muset v postcovidové době masivní turné přesouvat po celém světě, nebyl zprvu myšlenkou nadšený. Nakonec ale uznal, že idea souzní s duchem kapely. „U2 měli vždy průkopnické vize – pouštěli se tam, kde nikdo jiný předtím nebyl.“ A i když zpočátku kreativní tým s neznámým prostorem bojoval, nakonec mu přišel na chuť.
Baskytarista Adam Clayton si pro změnu pochvaluje zvuk, na nějž se fanoušci mohou těšit. „Téměř slyšíte, jak hudebníci přemýšlí, myslím, že díky tomu hrajeme lépe. Obzvlášť pro mladší fanoušky je to nový druh hudebního prožitku.“